Miasto: Kraków


Adres : ul. Przy Rondzie 3
 

Zakres prac: Budynek Sądu Apelacyjnego w Krakowie otrzymał w roku 2010 nagrodę I stopnia(Grupa II) w konkursie Budowa Roku 2010, w kategorii budynki użyteczności publicznej.


Konkurs organizowany jest corocznie przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa przy współudziale Ministerstwa Infrastruktury oraz Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego.


Opis

Sąd Apelacyjny w Krakowie od 27 września 2010 roku zmienił siedziba .Do czasu otwarcia nowej siedziby, Sąd Apelacyjny w Krakowie mieścił się w budynku pochodzącym z drugiej połowy lat 50. Do dyspozycji sędziów było jedynie pięć sal rozpraw, z których trzy nie przekraczały 24 m². Koszt inwestycji to prawie 160 milionów złotych.

 


Budynek Sądu Apelacyjnego jest nowoczesny i funkcjonalny. Posiada 6 sal rozpraw z pokojami narad i pokojami dla świadków, dwie sale szkoleniowe, salę konferencyjną, pomieszczenia dla zatrzymanych, wyposażone w regały przesuwne archiwa oraz 134 pomieszczenia biurowe. W budynku zlokalizowano wszystkie komórki organizacyjne Sądu Apelacyjnego. Obiekt został dostosowany do obsługi osób niepełnosprawnych.Budynek Sądu Apelacyjnego w Krakowie otrzymał w roku 2010 nagrodę I stopnia(Grupa II) w konkursie Budowa Roku 2010, w kategorii budynki użyteczności publicznej. Konkurs organizowany jest corocznie przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa przy współudziale Ministerstwa Infrastruktury oraz Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego.

QR CODE BESTKAM

Image

RZETELNA FIRMA

NASZ FACEBOOK

© 2024 bestkam.pl All Rights Reserved.