Miasto: Warszawa – Centrum


Adres : ul. Marszałkowska róg Żurawiej


Kompleksowe wykonanie prac kamieniarskich w zakresie montażu okładziny ścian zewnętrznych i wewnętrznych z kwarcytu oraz granitu.


Opis

Wolf Marszałkowska to jedna z najnowszych inwestycji Wolf Immobilien Polen.

 


Nowoczesność wpisana w tradycję – tak określano Wolff Marszałkowska, kiedy oddawano go do użytku. Po gmachu z ulicy Brackiej, jest to drugi Wolff zaprojektowany przez pracownię architektoniczną Stefana Kuryłowicza i wybudowany przez Bilfinger Infrastructure.

 


Dominującym elementem gmachu jest jego frontowa fasada. Szyku nadaje mu wygięty w łuk, przeszklony wykusz, którego dolna krawędź stanowi zadaszenie głównego wejścia.


Prócz architektonicznej elegancji i prestiżowej lokalizacji, Wolff Marszałkowska to przede wszystkim nowoczesność i technologia w najwyższym standardzie. Budynek został wyposażony między innymi w najnowocześniejsze systemy teleinformatyczne oraz systemy automatycznego zarządzania i zabezpieczenia budynku, charakterystyczne dla klasy budynku AAA. Dodatkowo, w razie odcięcia od miejskiej sieci energetycznej, znajdujące się w nim agregaty prądotwórcze gwarantują zasilanie przez okres 12 godzin.

 

Sam budynek to obiekt biurowo-usługowy, którego powierzchnia to ok 32 tyś m kw. ze 150 miejscami parkingowymi. Bryła główna to 8 kondygnacji i kolejne 5 usytułowanych w wyrastającej na 43 metry wieży. Najniższe kondygnacje sięgają 20 metrów w głąb ziemi i są głębsze niż poziom metra.

QR CODE BESTKAM

Image

RZETELNA FIRMA

NASZ FACEBOOK

© 2024 bestkam.pl All Rights Reserved.